X

**TRAPEZ SAC İMALATIMIZ**

KALİTE SERTİFİKALI METAL SAC İLE EN UYGUN FİYATLAR

0 (533) 264 48 52

Metal Kenet Çatı | Espardus | Eskişehir Trapez, Oluk, Havalandırma, Baca, Metal Kenet Çatı

Metal Kenet Çatı

Espardus Metal Ltd. Şti. olarak modern ve son teknoloji makinelerimiz ve tecrübeli uzman kadromuz ile Eskişehir'deki çatı işlerinize en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz.

Metal Kenet Çatı, Çelik Konstrüksiyon, Kiremit Çatı, Kamu Kurum Çatıları, Fabrika Çatıları, Konut Çatıları alanında memnuniyetinizi ön planda tutarak, taahhüt ettiğimiz tarihte teslim ederiz.

Çatısı hazırlanacak binanın yapısını araştırarak teklif verirken sizi yanıltmayacak tecrübeye sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

Geleneksel alışkanlıkları değiştiren teknolojik çözümler

Alternatiflere oranla sahip olduğu çağdaş ve estetik görünüm, pratik uygulama ve fiyat avantajı gibi özellikler, Metal Kenet Çatı Sistemlerinin birçok kişi tarafından güvenle tercih edilmesini sağlıyor. Metal Kenet Çatı Sistemleri, teknolojik sistemleri yakından takip ederek, yenilikleri zaman kaybetmeden üretim hattına taşıyan Kenet çatının çatıda devrim yaratan eşsiz ürünlerden birisi...

Çatıda sorunsuz ve kesin çözümün tek seçeneği

Kenet çatı tarafından çeşitli araştırmalar sonucunda üstün teknoloji ile üretilen Metal Kenet Çatı Sistemleri, çatıda su izolasyonu sorun olmaktan çıkarıyor. Kenet sistemle birleştirilen panellerin vidalanmadan ve delik delinmeden monte edilmesinden meydana gelen Metal Kenet Çatı Sistemi, panel üzerindeki deliklerden su sızması gibi bir olasılığı da ortadan kaldırarak kullanıcıların yıllarca rahat etmesini sağlıyor. Metal Kenet Çatı Sistemleri, panel birleşme noktalarında oluşturduğu deliksiz, eksiz ve düzgün yüzeyi ile yapılara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Metal Kenet Çatı Sistemleri, çatılarda yıllardır yaşanan sorunlara Kenet çatının getirdiği en son çözüm olarak birçok kişi tarafından güvenle tercih ediliyor.

Teknolojik Çözümün Üstün Avantajları

Üstün yük taşıyabilme kapasitesi ve dayanıklılık

Kenet çatı Kenet Çatı Sistemleri, panellerde kenet sistem sonucu boylamasına oluşan küçük kirişlerle çatıda ek bir yapısal mukavemet sağlarken, çatının taşıyıcılık kapasitesini de artırıyor. Bu yapısal mukavemet, çatıda biriken kar yüküne karşı dayanıklılığı da büyük oranda artırıyor. Metal Kenet Çatı Sistemlerinin boyalı galvaniz veya % 55 alüminyum -çinko kaplı sacdan imal edilmesi, ürünün doğa şartlarından etkilenmesini de iki kez engelliyor. Sistemin bu üstün özelliği, ürünün hammaddesi olan saca rutubet, aşınım, kimyasal reaksiyon, korozyon ve yaşlanmaya karşı dayanıklılık kazandırıyor.

Kaliteli ve ekonomik

Kenet çatının inşaat sektörüne sunduğu benzersiz bir ürün olan Metal Kenet Çatı Sistemi, sahip olduğu üstün Kenet çatı kalitesi ve ekonomiyi aynı noktada buluşturuyor; çatılarda bu mükemmel alternatifi tercih edenler de her açıdan karlı çıkıyor.

Kenet çatı Kenet Çatı Sistemlerinde birleşme detaylarının pratik uygulama özellikleri, montajın kolaylıkla gerçekleştirilmesine imkan veriyor.

Sistemi oluşturan panellerin diğer kaplama malzemelerine daha hafif olması, nakliye ve çatı alt konstrüksiyon malzemesinden tasarruf edilmesine imkan verirken, sistemin bu benzersiz özellikleri kullanıcıların işçilik ve montaj süresinden de artı kazanç elde etmesini sağlıyor.

Kenet Çatı Sistemini oluşturan paneller yeni yapıların çatılarında kullanıldığı gibi, mevcut çatıların üzerinde de çatı sökülmeden uygulanabiliyor.

Panellerin üretim ve montaj süresinin çok kısa olması, istenilen boylarda üretilebilmesinden dolayı firelerin minimuma indirilmesi gibi özellikler, Metal Kenet Çatı Sistemlerinin diğer kaplama malzemelerine göre daha ekonomik olmasını sağlıyor.

Estetik ve modern görünüm

Kenetlerin çatıda mahyadan saçağa kadar tek parçadan oluşturulabilmesi, çatının genel görünümünde ortaya çıkan gölge ve doku çizgileri ile yapıya estetik ve modern bir görünüm sağlanıyor. Sistemin farklı çatı tiplerine kolaylıkla uygulanabilmesi (kamu binaları, ticari binalar, konutlar v.b.) mimari çeşitliliğe de imkan veriyor.

Görseller