X

**TRAPEZ SAC İMALATIMIZ**

KALİTE SERTİFİKALI METAL SAC İLE EN UYGUN FİYATLAR

0 (533) 264 48 52

Kurumsal | Espardus | Eskişehir Trapez, Oluk, Havalandırma, Baca, Metal Kenet Çatı

Kurumsal

2011 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılarda metal çatı ve cephe sistemleri, eksiz oluk, yağmur iniş sistemleri, sandwic panel,  havalandırma sistemleri, çatı pencere ve kapakları, gizli dere, baca şapkası ve aksesuarlarının projelendirilmesi ve uygulanması misyonuyla kurulan ESPARDUS METAL LTD. ŞTİ., bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.

 

2018 yılı itibariyle üretim hattımız kurulmuş ve sac dilme, trapez sac imalatı istenilen ölçü ve boyda üretimine geçilmiştir. Ayrıca çatı, oluk, yağmur iniş, sandwic panel, trapez, çatı pencere kapak, klips, özel imalat aksesuar malzemeleri satışı yanında rulo sac ve plaka sac satışlarımız da başlamıştır.

 

Lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projelerinin çatı cephe sistemleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biridir. Teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.

 

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı ESPARDUS METAL LTD. ŞTİ. Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

 

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen ESPARDUS METAL LTD. ŞTİ. , gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.